05.04.2019

Co se skrývá za názvem Bistro Anatomy?

Představujeme ti unikátní spojení jídla a pohybu, Bistro Anatomy. Jedná se o pohybové studio se zaměřením na yogu, akrobacii a nový cirkus. Nachází se v Brně na Starobrněnské, poblíž Šilingrova náměstí.

Studio je unikátní svým individuálním a pozitivním přístupem ke každému návštěvníkovi. Lektorky Dorka, Kristy a Julča rádi rozpohybují jak dospělé, tak páry a děti, dokonce ty s autismem. Vyber si druh yogy či akrobacie co bude pro tebe ta pravá, na některé lekce lze využít i Multisportka. Holky z bistra se nebojí ani nejnovějších trendů, jako je coffee yoga nebo beer yoga. Miluješ pikniky? Co takhle pikniková yoga?

Je libo kávu a snídani v ceně lekce?

Není problém. Každé ráno od pondělí do pátku 7:15-8:15 se můžeš probudit na józe ke snídani. Po lekci se podává drobná snídaně s kávou či čajem. Lektorky si zakládají na kvalitním a zdravém jídle. Využít můžeš i multisportku.

Nechce se ti stávat a chceš si radši oživit obědovou pauzu?

Na józe k obědu si můžeš narovnat záda a ještě na tebe bude po lekci čekat vydatný oběd z Mykitchen. Pokud nemáš čas po lekci ve studiu obědvat, můžeš si ho vzít sebou. Lekce se koná každou středu 11:30-12:30 a oběd si můžeš vybrat z menu Mykitchen do 9:00, stačí napsat poznámky při rezervaci yogy. Oběd pak bude pro tebe připravený a platí se v bistru anatomy.

Chceš si o víkendu zacvičit na střeše s výhledem na Brno a dát si tam i brunch?

Možná tě ani nenapadlo, že se můžeš dostat na střechy, které jsou méně přístupné nebo slouží jako vyhlídka a zacvičit si tam párovou akrobacii. Přesně pro tento zážitek jsou tady Rooftop workshopy, vybrat si můžeš buď jógu nebo párovou akrobacii.

Autor článku: Eliška Drkalová