17.09.2019

Je označení Gym&Joy pravdivé?

Gym&Joy je komunitní fitko s přátelskou atmosférou, někdy až rodinnou, a osobním přístupem. Fitko najdeš v centru Brna poblíž ulice Křenová na Špitálce. Díky své blízkosti k nádraží je vhodné také pro dojíždějící. Bonusem je sousedící vietnamská restaurace Little Saigon Brno. A právě na její zahrádce je vstup do Gym&Joy.

Jak poznám přátelskou atmosféru? 

Při příchodu do fitka ti všichni budou tykat. Pokud jsi nováček, tak se představíš. Lektoři se snaží si zapamatovat jména, ale buď s nimi ze začátku trpělivý. 😉 Je zvykem, že po čase budeš chodit na lekce plné kamarádů a super parťáků.
Jako doma si budeš připadat, když ti nabídnou ručník zdarma. Také při příchodu do sprchy si vzpomeneš na domov. Koupelna je vybavena sprcháčem, kondicionérem, krémem a voňavkou.

V čem je toto fitko vyjímečné?

Na lekcích bývá 10-14 lidí podle druhu lekce. Lektor má prostor pro opravování tě v pozicích a zajišťuje tak vysokou kvalitu celé lekce. Na většině lekcích se setkáš i s krátkou teorií vývojové kineziologie. Neboj není to žádná věda. Jde o to, abys přišel na to jak rozložit váhu těla, zapojit ty správné svaly a díky tomu cvičit efektivněji. Odvíjí se to vše od miminek. Každý jsme to jako malí dělali přirozeně a teď se to zpět učíme.

Co jinde nenajdeš?

Lekce Insanity LIVE a TRX Rehab nikdo jiný v Brně v takové kvalitě nemá. Insanity LIVE je obrácený intervalový cardio trénink . Pokud chceš najít limity svého těla, tak to je přesně pro tebe. Posuneš se tady výkonnostně o kus dál a navíc budeš spalovat i po lekci. Na Insanity se jela školit šéfka gymu Zuz až do Londýna, aby měla co nejlepší vzdělání. 
TRX Rehab je zcela nová lekce, kterou vymyslela lektorka Kačí. Cvičení pomáhá se svalovými disbalancemi, protažením zkrácených svalů a dalšími zdravotními neduhy. Cvičí se pomalejším tempem a s vlastní vahou. Pokud tě nebaví zdravá záda nebo jóga a máš výčitky, že celý den sedíš, TRX Rehab je to pravé.

Co Gym&Joy chystá?

Propojení výživy a sportu. V říjnu bude kurz Makám na sobě pro sebe. Během 7 týdnů zvládneš 21 tréninků – kombinace cardio, silového a funkčního tréninku. V ceně je konzultace výživy a inspirativní sobota s vizážistkou. Aktuálně jsou dvě volná místa, ale neboj, Gym&Joy chystá i víkendové pobytyPop-Up. Chystá se i nový sál.
Pokud jsi maminka nebo nastávající maminka, Zuz pro tebe založila MamaGym. Zatím se cvičí venku nebo v Gym&Joy, ale v plánu jsou vlastní prostory.

Autor článku: Eliška Drkalová