27.12.2020

Zábava pro děti nejlepším teambuildingem pro dospělé

Představujeme ti Jump Academy, trampolínové centrum plné her a zábavy pro děti, které dokáže nabídnout překvapivě mnoho i dospělým. Jump arénu, která množstvím aktivit vedených trenérem, doopravdy zvládá dostát svému jménu – akademie.

Jump aréna ukrytá v obchodním centru Futurum v sobě propojuje zábavní park s konceptem pravidelných volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Jumping na velkých trampolínách tak nějak dává smysl. Dokážeš si ale představit na trampolínách tančit zumbu? Že ne? Už brzy to budeš moct v Jump Academy vyzkoušet! A neboj, kdyby to náhodou nebylo ono, skvělá káva na recepci to spraví.

Máš vymyslet zajímavý firemní teambuilding, který zabaví každého…

…a ještě se vejde do budgetu? V Jump Academy to vyjde. Skákání na trampolínách možná není zábava, kterou by tvoji kolegové ocenili každý den, ale věř nám, že jednou za život (nebo za kvartál) si to užijí až, až. Sportovní nadšenci dostanou šanci ukázat fyzičku, soutěživé typy zabavíš na kladině a všichni ostatní si aspoň vyzkouší, jaké to je, skočit po hlavě do jámy plné molitanu. K účasti není potřeba žádná speciální instruktáž. Rozcvičte tělo, navlékněte protiskluzové ponožky a pár minut nato už můžete tmelit kolektiv.

Naco troškařit s malou trampolínou, když můžeš mít velkou

Zapomeň při jumpingu na malé trampolínky. Tady se zapotíš na několika stovkách metrů čtverečních trampolín. Zúčastnit se můžeš jak skupinové lekce, tak individuálního tréninku. Jump Academy chystá fitness tréninky a workout, po kterých si budeš moct orazit v relaxační zóně. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00, využít můžeš jednotlivý vstup, permanentku a zanedlouho i Multisport kartu.

Trampolíny a děti jdou k sobě i tady

Dovádění na trampolínách přece jen není to pravé pro tebe? Možná ale nadchne tvoje děti. Přijít můžou jen tak nebo se pod vedením trenérů zúčastnit dětských kroužků zaměřených na parkour – pro kluky i holky od 6 do 15 let, a gymnastiku – pro holky od 3 do 15 let. Dvouleté děti sem pustí v tvém doprovodu taky.

Sportovní kroužek pro děti, mezinárodní liga i netradiční team building vol. 2

Nespojí se ti tyto výrazy dohromady na první dobrou? Podívej se na video a zjisti, o čem je nový e-sport HADO. Fyzická aktivita, která se sice odehrává v reálném světě, počítač ji ale rozšiřuje o virtuální prvky. V HADO se konají světové šampionáty a místní ligy, na které trénují profesionální týmy. V Jump Academy si ho může vyzkoušet každý. Přijď s partou kamarádů, kolegů nebo přihlas svoje děti. Kroužek pod vedením trenéra je dostupný všem dětem od 12 let.

Autor: Kateřina Holetová